Pronájem Trampolíny

Pro Vaši narozeninovou oslavu, zahradní párty nebo akce jako jsou např. dětské dny, poutě, propagační akce, vinobraní atp. Vám zajistíme zapůjčení trampolíny Masterjump o průměru 426 cm s ochrannou sítí, včetně schůdků.

 

V ceně je zahrnuto:
– doprava do 30 km od Mladé Boleslavi (jinak je účtováno 8 Kč vč. DPH z a km); v případě zapůjčení společně se skákacím hradem se doprava již neúčtuje.
– 1 obsluhující osoba, která zajistí montáž a demontáž v místě konání (dozor není součástí této služby, je možno se individuálně domluvit)
– provoz atrakce po dobu 4 hod za 2.500,- Kč (za každou další započatou hodinu je účtováno 400 Kč vč. DPH)
Montáž a demontáž trampolíny je v ceně a trvá cca hodinu před začátkem a po skončení času objednaného na zapůjčení.
Ze strany objednavatele je třeba zajistit rovný povrch, kam bude trampolína umístěna (může být tráva, beton atp.).

Případné vybírání vstupného si zajišťuje objednavatel sám.

Do poznámky objednávky uveďte požadovaný termín zapůjčení.

Zde je bližší popis zapůjčované trapolíny:
– průměr trampolíny 426 (430) cm – Hi Ten robustní konstrukce z galvanizované oceli (trubky i pružiny) – trubky jsou galvanizovány zevnitř i zvenku, což zajišťuje výbornou ochranu proti korozi – dlouhé pružiny – 8 opěrných noh – skákací plocha odolná proti UV záření, z materiálu vyráběného v USA – trampolínu lze sestavit bez použití nářadí – obvodový ochranný polštář – 88 pružin – výška 89 cm – nosnost 120 kg – Ochranná síť pro trampolínu o průměru 426 cm, výška sítě cca 2m
Trampolíny značky MASTERJUMP jsou nabídkou výborné kvality za rozumnou cenu. Robustní konstrukce a vysoký odrazový výkon jsou zárukou kvalitního sportovního vyžití. Naším dodavatelem je výhradní dovozce trampolín značky MASTERJUMP pro ČR i SR. Důležitá poznámka:
V období od 15.5. do 30.6. je vzhledem k vytíženosti atrakcí na konání Dětských dnů mírně změněna cena za zapůjčení na 2.800,-Kč za 4 hodiny

Comments are closed.