Malování na obličej

 

Nabízíme malování na obličejFacepainting na narozeninových oslavách, firemních a rodinných akcích, různých oslavách.

 

Děti milují pohádkové postavy, zvířátka apod. Budou nadšené, když jim obrázkem na obličej splníme jejich přání vypadat stejně jako jejich oblíbená bytost. Celá party tak pro ně bude úžasnější, zábavnější a veselejší. Krásnou památku si odnesou i domů.

K malování na obličej používáme kvalitní barvy značky Snazaroo, které jsou hypoalergenní, netoxické a snadno smyvatelné vodou.
Děti si obličeje vybírají z předloh. Malování na obličej je možno doplnit malováním na tělo.

Cena: 3.000,- Kč / 4 hod s DPH
V ceně je zahrnuto:
– doprava do 30 km od Mladé Boleslavi (jinak je účtováno 8 Kč vč. DPH za  km); v případě zapůjčení společně se skákacím hradem se doprava již neúčtuje.
– služba malování na obličej po dobu 4 hodin jedním naším pracovníkem (za každou další započatou hodinu je účtováno 700 Kč, další pracovník za příplatek dle dohody)
– použité atestované barvy na obličej

Do poznámky objednávky uveďte požadovaný termín a čas.

Tato naše služba se pochopitelně nejvíce hodí, pokud si objednáte zároveň i zapůjčení skákacího hradu. Pokud by mělo být účtováno dopravné (tj. u vzdáleností nad 30 km) tak v případě objednání s hradem již znovu dopravné pochopitelně účtováno není.

V období od 15.5. do 30.6. je vzhledem k vytíženosti dětských atrakcí na konání Dětských dnů mírně změněna cena, a to na 3.600,-Kč / 4 hodiny.

 

Comments are closed.